جلسه هفته دولت با حضور امام جمعه فاضل و فرماندار وشورای اداری شهرستان شاهین دژ ۱۳۹۴


کد خبر : 3073

جلسه هفته دولت با حضور امام جمعه فاضل و فرماندار وشورای اداری شهرستان شاهین دژ در محل دفتر امام جمعه شهرستان شاهین دژ در مورخه ۶-۶-۹۴ به مناست هفته دولت برگزار گردید.

در طی این جلسه که با سخنرانی امام جمعه محترم شهرستان حاج آقا باقری  و حضور فرماندار محترم جناب آقای دکتر عباسی و شورای اداری محترم شهرستان به مناسبت هفته دولت برگزار شد ، امام جمعه فاضل و ارزشمند شهر از فرماندار و محترم و شورای اداری و مسئولان اداری شهر در جهت فعالیت های مفید و هدف گسترش شهر انجام داده اند تقدیر و تشکر کردند.

در ادامه و بعد از پذیرایی از حضار جلسه با دعای خیر و سلامتی پایان یافت و فرماندار محترم به عنوان سخنران قبل از خطبه نماز جمعه به ایراد سخنرانی و گزارش عملکرد در مسجد جامع پرداختند.

علت نامگذاری چنین هفته ای این است که دولت شهید رجایی، نخستین دولت مکتبی بود که در آن دوره بحرانی حداکثر تلاش و کوشش خود را برای خدمت به اهداف مقدس انقلاب، صادقانه اعمال کرد تا آن جا که جان خویش را بر سر آن نهادند. روحشان شاد

امام خمینى (ره)؛ رهبر کبیر انقلاب، دورى مسؤولان ایران اسلامى را از رفاه و تجملات و ثروت ها، لطف الهى دانسته و مى فرماید:

” اگر یک حکومتى، ارزشهایش ارزشهاى انسانى، اخلاقى و اسلامى باشد (و) بخواهد خدمت به نوع خودش بکند و خودش را خدمت گزار بداند، قهراً ملت با اوست و قهراً یک قدرت خارجى نمیتواند او را تحت تاثیر قرار بدهد.”

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.