تصویری : راهپیمایی حماسه آفرین ۲۲ بهمن ۹۵ شهرستان شاهین دژ


کد خبر : 7925

سخنران مراسم : حجت الاسلام عسگر دیرباز نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری 

 

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری در جمع راهپیمایان شاهین دژ گفت:

ملت ایران لایق بهترین خدمات است بایست دولتمردان توجه بیشتری داشته باشند.

 نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری صبح امروز پس از راهپیمایی با مردم ولایتمدار شاهین دژ در سخنرانی خود پیش از قرائت قطعنامه ضمن تقدیر و تشکر از حضور چشمگیر و گسترده مردم شاهین دژ ،این حضور را نشان از ولایی بودن و شهید پرور بودن ملت شاهین دژ دانست و افزود:شما در لبیک گویی به مقام معظم رهبری نمونه هستید،آفرین بر شما،کجاست رئیس جمهور جدید و احساسی آمریکا که ببیند مردم ایران چگونه به صحنه آمده اند.

وی ابراز کرد:آمریکایی که پسربچه ی ۵ ساله ایرانی را تهدید امنیت میداند و دستبند به دستانش میزند چگونه دم از قدرت میزند،پس ایران و ایرانی همیشه لرزه به اندامشان انداخته است.

حجت الاسلام دیرباز در جمع مردمان شاهین دژ گفت: ای مردمان شاهین دژ که بیشترین رزمنده را در سطح استان نسبت به جمعیت دارید و خیلی از فرماندهان و مسئولان کشور از شهر شما هستند،آفرین بر این حضورتان,مردم ایران و مسئولین عالی رتبه نظام ببینند که در این گوشه کشور مردم ولایی شاهین دژ با حضور خود قدردان خدمات نظام اند.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد:شما لایق بهترین ها هستید و تمام هویت ما در خدمت کردن به شما مردم خلاصه میشود آنچنانکه امام خامنه ای فرمودند شما ولی نعمت مسئولین نظام هستید.

وی افزود : آینده کشور و نظام جمهوری اسلامی ،آینده فرزندان و نسل های بعدی در گرو اخلاص و تلاش ماست و مسئولین دولتی باید قدردان این تلاش های مردم باشند و بایست بجای درگیر کردن خود و گذراندن وقت در ادارات بفکر اشتغال جوانان و معیشت مردم و پیشرفتهای اقتصادی باشند و در خطاب به دولتمردان گفت: بیشتر تلاش کنید و زحمت بکشید جون این نظام و انقلاب از آن مردم است.

 

 گزارش تصویری راهپیمایی حماسه آفرین ۲۲ بهمن ۹۵ شهرستان شاهین دژ

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.