گزارش تصویری : نماز جمعه عبادی سیاسی شهرستان شاهین دژ ۲۲ دی ماه ۱۳۹۶


کد خبر : 11534
گزارش تصویری : نماز جمعه عبادی سیاسی شهرستان شاهین دژ ۲۲ دی ماه ۱۳۹۶

نماز جمعه عبادی سیاسی شهرستان شاهین دژ به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا فصیح نیا امام جمعه شهرستان شاهین دژ و حضور پورشور مردم شهید پرور شاهین دژ برگزار گردید. 

سخنران قبل خطبه ها : حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا صفرزاده مسئول شورای زکات شهرستان شاهین دژ

در ادامه بعد از اذان ، حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا فصیح نیا شروع به ایراد خطبه های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه کردند.

 

امام جمعه فاضل شهر ، بحث هایی در مورد تقوای الهی ، رعایت حدود و حریم محرم و نامحرم ،حجاب و عفاف ،وحدت شیعه وسنی، سلسه مباحث معاد و آخرت ، فرار شاه معدوم از ایران ، شهادت نواب صفوی، سخنان رهبری در جمع مردم قم را به سمع مردم مومن و محترم رساندند.

 

مجری : جناب آقای صادق زاده

موذن: جناب آقای ذاکر

عکاس : سید امین خسروی


بیانات کلیدی حضرت‌ حجت الاسلام و المسلمین فصیح نیا در خطبه های نماز‌ جمعه ۲۲ دی ماه ۱۳۹۶ :

حجت الاسلام فصیح‌ نیا امام جمعه ادیب و فاضل شهرستان در خطبه های‌ نماز جمعه ۲۲ دی ماه ۱۳۹۶ شاهین دژ بیان نمودند که:

ادارات و نهادهایی که بودجه فرهنگی دارند نبایست نسبت به تربیت جوان انقلابی بی تفاوت باشند…

🔹حجت الاسلام حسین فصیح نیا در خطبه های امروز نماز جمعه امروز عموم نماز گزاران را به تقوی الهی دعوت و به ادامه مباحث هفته گذشته درخصوص معاد پرداخت و افزود : زیارت اهل قبور از دیدگاه علما و بزرگان اهل تشیع و تسنن بسیار سفارش شده است و استدلال از برخی آیات قرآنی و روایات نقل شده از اهلبیت عصمت و طهارت مؤید این امر است.

🔹وی گفت:مستحب است که هنگام وارد شدن به قبرستان سلام داده و علاوه از طلب استغفار و دوری عذاب از میت برای خود نیز دعا کنید.

🔹حاج آقا فصیح نیا به سخنرانی مقام معظم رهبری در جمع مردم قم اشاره کرد و افزود:ایشان به عدم دستیابی دشمن به خواسته هایش از خارج اشاره داشتند و هزینه های میلیاردی را در داخل کشور خرج کردند،در این خصوص بایست سرویس های اطلاعاتی افرادی که در داخل کشور برای ایجاد فتنه به دشمن چراغ سبز نشان دادند و منافقینی که در داخل کشور و در بین مردم تطمیع شده و زندگی میکنند شناسایی کرده و به جامعه معرفی و به سزای اعمالشان برسند.

🔹خطیب نماز جمعه شاهین دژ به فرمایشات رهبر انقلاب در خصوص فضای مجازی در جمع مردم قم پرداخت و تصریح کرد:دشمن امروز جوانان را مورد هدف قرار داده و با تاثیرگزاری بر اذهان جوانان سعی در به رسیدن مقاصد خود دارد اما جوانان انقلابی و حزب الهی در برابر این دسیسه سینه سپر کرده اند و این جوانان بایست بیش از پیش مورد حمایت قرار گیرند.

🔹حجت الاسلام فصیح نیا ابراز کردند :تربیت جوان انقلابی و حزب الهی بسیار بایست مورد توجه قرار گیرد و ادارات و نهادهایی که بودجه فرهنگی دارند نباید نسبت به این مهم بی تفاوت باشند.

🔹حجت الاسلام فصیح نیا در پایان پیشنهاد ایجاد کارگروه فرهنگی در سطح شهرستان شاهین دژ را داد تا با تبیین مسایل نسبت به شناسایی نقاط ضعف فرهنگی شهرستان و تقویت این نقاط نسبت به اجرایی سازی منویات مقام معظم رهبری گامهای اساسی برداشته شود.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.