امام جمعه شاهین دژ در گفت و گو با باریش : رهبری باید از روند احیای دریاچه ارومیه آگاه باشند


کد خبر : 11908
امام جمعه شاهین دژ گفت: اینکه امروز کمپین امضای نامه برای آگاه شدن رهبری از روند احیا دریاچه ارومیه که یک مسئله ملی است توسط مردم و نمایندگان ایجاد شده خوب است چرا که ایشان زعیم امت هستند و باید از تمام مسائل آگاه باشند.

دریاچه ارومیه

حجت الاسلام والمسلمین حسین فصیح نیا امام جمعه شاهین دژ در گفت و گو با سرویس اجتماعی باریش نیوز، گفت: روند احیای دریاچه ارومیه در سال های اخیر دست مایه بازی های سیاسی شده از این رو مردم و نمایندگان اقدام به ایجاد کمپین امضای نامه ای برای رهبری کرده اند تا بتوانند از این طریق مقام معظم رهبری در جریان امور قرار دهند.

وی بیان کرد: اگر رهبری در جریان روند احیای دریاچه ارومیه قرار بگیرند مطمئنا رهنمودهای کارساز را برای این مسئله مهم و حیاتی که در صورت از بین رفتن کل کشور به خطر می افتد ارائه خواهند داد.

حجت الاسلام فصیح نیا افزود: احیای دریاچه ارومیه مسئله ای است که حتی کشورهای دیگر را حساس کرده وحتی سبب شده تا ژاپنی ها به ارومیه بیایند و برای این مسئله مهم محیط زیستی اظهار نظر کنند و طرح ارائه دهند.

لازم به ذکر است کمپین امضای نامه جهت اطلاع مقام معظم رهبری  از آخرین روند احیای دریاچه ارومیه یک حرکت کاملا مردمی بوده و سپس نمایندگانمان به این کمپین پیوستند تا با استفاده از این موضوع بتوانیم از رهنمودهای رهبری در روند احیا استفاده کنیم.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.